30 Mayıs 2008 Cuma

Balığa gittik...

Geçen hafta iş çıkışı ailece balığa gittik. Yarımca sahilinde günü bitirip, evimize döndük.Alperin boynundaki turuncu ipin ucunda kayınpederimin 15 yıllık cep saati var. Evde sürekli saat’i söylüyor bize :)Körfezde gün geceye karışırken...Işıl, balık beklemekten sıkılmış bir halde…Alper balık tutmak yerine poz vermeyi tercih etti ama zorla :)Tüm ganimetin bu iki balıkla sınırlı olduğunu sanmayın. Bunlar My Koo’nun oltasına ilk gelen ikili. Toplamda 2 saatte 5 balık yakaladık. Sonra da bizim gibi bekleyen bir amcaya verdik :) Alper, ben eve gidince yerdim onları diye söylendi biraz ama geç kalmıştı.

6 yorum:

 1. Alev'cim hayatta istediğim şeylerden biridir balık tutmak. Balıklara zarar vermek istemem. Nasıl tutulduğunu merak ediyorum. Oltaya takıldığında nasıl hissediliyor acabaa? Alperin yanaklarını sıkıyorum. :) Maşaallah diyorum her zamanki gibi.

  YanıtlaSil
 2. Valla Alper babasının oltasındaki balıkları görünce bastı çığlığı. Eşiminde ağzı kulaklarında :)hatta Çanakkaleye balığa gitmek için beni kandırmaya çalışıyor ama bende hiç istek yok :)

  Balıklara bende zarar vermek istemiyorum, kıyamıyorum ama evdekiler zorluyor :))

  YanıtlaSil
 3. Geçen hafta bizde balık tutan kuzenlerleydik, çocuklar çok eğlendiler , onlar eğlenince ben de eğlendim ama tek başına balık tutmak bana göre değil.

  YanıtlaSil
 4. Çocukla Çocuk;Haklısınız, tek başına bencede çekilmez. Bizimki piknik havası gibi oluyor genelde.

  YanıtlaSil
 5. Balık tutmak gerçekten zevkli birşey, eşim giderek kaptırıyor kendini bu işe :P
  Bikeresinde ben de tuttum oltayı, balık yakalayamadım ama insan heyecanlanıyor nedense :)
  Çok fotojenik bir oğlun var bu arada ;)

  YanıtlaSil
 6. Firuze&Saniye; Şımarmadığı ve sıkılmadığı sürece iyi, pozlar veriyor :)

  Benim kocada taktı balığa, hatta dünden beri balıkta :). Üşenmedi ve 6-7 saatlik Babakaleye balığa gitti.Bazen anlayamıyorum ama zevkli olduğu kesin :)) heralde yani !

  YanıtlaSil

Yorumlarınız için TEŞEKKÜRLER...


FLAME