3 Temmuz 2009 Cuma

L'Oréal Paris'ten ilk "hücresel temizleme" ailesi

100.yaş gününü kutlayan Loreal'den bloğumu beğendikleri ve tanıtım amaçlı yeni "Derma Genesis" serisini kullanmamı istediklerine dair bir mail aldım. www.hucreselgenclik.com'a girip yaşımı ve cilt tipimi girerek uygun ürünleri belirledim.Ertesi sabah (fotoğraftaki) Loreal paketim elimdeydi. Daimi ve bağımlı bir Loreal müşterisi olarak çok sevindim tabi ki..

Dermo genesis serisini yeni kullanmaya başladım. En kısa zamanda deneyimlerimi paylaşacağım.
Şimdi sizleri Loreal'in basın bülteniyle başbaşa bırakıyorum..

Hayatın hızlı temposundan yorulan, daha sağlıklı ve genç görünmek isteyen kadınlar için L'Oréal Paris'ten ilk "hücresel temizleme" ailesi!


Sağlıklı ve Pürüzsüz Bir Cilt İçin

Cilt bakımı 3 adımdan oluşur: temizleme, tonikleme ve nemlendirme. Sağlıklı bir cildin ilk adımı temiz bir cilttir. Temizlenmiş ve ölü hücrelerden arındırılmış bir cilt nefes alır, kendini yeniler.


L’Oréal’in ileri araştırmaları bir devrim yarattı: Cildi ölü hücrelerden arındırmak ve genç hücrelerin üretimini sağlamak için L’Oréal laboratuarları ilk Hyaluronik Asit ve Hücre Aktifleştirici içeren temizleyiciyi yarattı. Cilt anında mükemmel temizlenir, nemlenir ve taze bir ışıltı kazanır. Günden güne pürüzsüzleşir ve karşı konulmaz kadifemsi bir dokunuşa sahip olur!


Hücre Aktifleştirici

Zamanla hücre yenilenmesi yavaşlar. Ölü hücreler cilt yüzeyinde birikir, cilt pürüzlenir, ışıltısını ve genç görünümünü kaybeder. Derma Genesis Temizleyiciler cilt yüzeyindeki yeni hücreleri ortaya çıkarmak ve cilde kaybettiği ışıltısını yeniden kazandırmak için hücre aktifleştirici ile zenginleştirilmiştir.


Derma Genesis Arındırıcı Kremsi Köpük

Hücre aktifleştirici ve mikro taneciklerle zenginleştirilmiş formülüyle cildi ölü hücrelerden nazikçe arındırır ve cilt yüzeyinde yeni hücrelerin oluşmasını sağlar. Cilt anında mükemmel bir berraklık ve ışıltı kazanır. Günden güne daha pürüzsüz görünür.


Derma Genesis Temizleyici Köpük Jel

Suyla temas halinde köpürerek cildi mükemmel temizler. Hücre aktifleştirici ve mentol ile zenginleştirilmiş formülüyle cilt yüzeyinde yeni hücrelerin ortaya çıkmasını sağlayarak yoğun bir ferahlık hissi verir. Anında toksinlerden arınır ve ışıltı kazanır.


Derma Genesis Kadifemsi Temizleme Sütü

Ciltle temas edince suya dönüşen yepyeni formülü sayesinde cildi mükemmel temizler, yoğun bir ferahlık hissi verir. Formülündeki güçlü doğal nemlendirici Hyaluronik Asit ve Hücre Aktifleştirici sayesinde cildi nemlendirir ve cilt yüzeyinde yeni hücrelerin ortaya çıkmasını sağlar. Cilt temizlenmiş, nemlenmiş ve taze bir ışıltı kazanmış olur. Anında kadifemsi bir dokunuş kazanır.


Derma Genesis Canlandırıcı Tonik

Hem temizleme hem nemlendirme özelliğine sahip bu yepyeni tonik güçlü doğal nemlendirici bileşen Hyaluronik Asit ve Hücre Aktifleştirici sayesinde cildi arındırıp yeni hücrelerin ortaya çıkmasını sağlarken gençlik kaynağı olan neme doymasını sağlar. Cilt canlanır, pürüzsüzleşir, taze bir ferahlık ve ışıltılı görünüm kazanır.Derma Genesis Ferahlatıcı Makyaj Temizleme Mendilleri

Hücre Aktifleştirici ile zenginleştirilmiş formülüyle cildi ölü hücrelerden arındırır. Cilt her gün mükemmel temizlenir, ferahlar ve taze bir ışıltı kazanır. Klasik mendillere göre iki kat daha konsantre formül içerir. Plastik kapağı sayesinde kurumaz ve uzun süre tazeliğini korur. Çevre korumasına yardımcı olmak için geri dönüşümlü organik liflerden üretilmiştir.


Önerilen Tüketici Fiyatı: 15.99 TLTamamlayıcı Bakım Programı:Temizlenmiş bir cilde uygulanan bakım kremini çok daha rahat emilir. İçerikleri birbirini destekleyen ürünler birbirinin etkisini arttırır. İnsan biyolojisine uygun olarak günün farklı saatleri için geliştirilen ve tamamlayıcı etkileri ile komple bir yenilenmiş bir cilt yaratan L'Oréal Paris DERMA GENESIS Hücresel Gençlik Destekleyici Bakım Seti, bir arada kullanıldığında maksimum fayda sağlar.

Daha fazla bilgi için: buraya tıklayın..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız için TEŞEKKÜRLER...


FLAME