21 Nisan 2011 Perşembe

Filmler, filmler, filmler..

Anladım ki insan yazmaya ara verince geri dönüş öyle pek de kolay olmuyor...
Yavaş yavaş eski haline döner umarım blog!
Sabır, sabır ya sabır.

Bahar'ın gelişiyle yürüyüş bandı ile aramı yeniden sıcak tutmaya karar verdim :p
Dvd'ye koyuyorum bir film ve yorulana dek yürüyorum!
Geçen hafta payıma bunlar düştü...Natalie Portman ve Ashton Kutcher'in başrolünü oynadığı "Bağlanmak Yok" sıkıcı bir romantik komedi. Temposu pek düşük geldi bana! Birbirlerine bağlanmak istemeyen sadece se.ks arkadaşlığı yapan iki genç sonunda aşık oluyor tabi birbirine...Katherine Heigl ve Josh Duhamel'i buluşturan "Başımıza Gelenler" ise beklediğimden daha güzel bir filmdi. Birbirlerinden pek hoşlanmayan Holly ve Eric yakın arkadaşlarını kaybedince vaftiz kızları Sophie'nin koruyucu ailesi oluyor ve...Jennifer Lopez ve şirin Alex O’Loughlin'ın oynadığı "B Planı" eğlenceli bir romantik komedi. İzlerken kahkahalarımızı tutamadık! Konusu ise; aradığı erkeği bir türlü bulamayan, anne olabilmek için sperm bankasına başvuran Zoe tam o sırada hayatının aşkı ile karşılaşır...Karizması ile kadınları kendine hayran bırakan Jamie ile sorunlu Maggie'nin ilişkisini anlatan "Aşk Sarhoşu" sıradan bir romantik komedi. Pek bir özelliği yok hatta sonunda yarım kalıyor bence hikaye! Jake Gyllenhaal ve Anne Hathaway oynuyor...Angelina Jolie ve Liev Schreiber'in başrolünü oynadığı "Ajan Salt" CIA ajanı iken Rus ajanı olmakla suçlanan ve temize çıkmak için çaba sarfeden Evelyn Salt'ın maceralarını anlatan temposu yüksek bir film. Aksiyon ve Angelina severler beğenecektir..Jake Gyllenhaal, Ben Kingsley ve Gemma Arterton'un oynadığı "Pers Prensi: Zamanın Kumları" fantastik bir film. Sokakta büyümüş haylaz prens Dastan babasının ölümüyle ailesiyle ilgili bazı şeyler keşfeder ve gizemli prenses ile birlikte eski bir hançeri korumak için ailesine karşı mücadele etmek zorunda kalır. Bilgisayar oyunundan beyaz perdeye aktarılan "ortalama" bir film..

4 yorum:

 1. merhaba
  koşu bandıyla kiloda verebiliyormusunuz?

  YanıtlaSil
 2. Merhaba Zeze...
  Spor ihtiyacımı bantta yürüyerek giderdiğim için tabi diyetle destendiğinde sıkılaşma ve incelme oluyor. Ben memnunum...

  YanıtlaSil
 3. ne cok film kacirmisim ben yaws :)) Bu filmlerle yuruyus bandi keyif olsa gerek :) Kocaman opuyorum seni Flamecim benim :) Iyi ki dondun sende :)

  YanıtlaSil
 4. Yürüyüş bandının diyetle birlikte kilo verdirdiği kesin ben yürüyüş bandında sıkılıyorum. Ama senin taktik çok güzel. B planını, Saltı ve Pers prensini izledim ve çoooook beğendim. Şimdi senin tavsiyenle Başımıza gelenleri alacağım. Bu tarzdaki paylaşımlarının devamını bekliyor olacağım..
  Sağlıklı günler :)

  YanıtlaSil

Yorumlarınız için TEŞEKKÜRLER...


FLAME