20 Kasım 2013 Çarşamba

Çocuğunuza daha fazla zaman ayırmak ister misiniz?

Çamaşır makinesinin bitmesini beklemek, asmak, kurumasını beklemek, hepsini teker teker geri toplamak.. Hiçbirimizin böyle bir zamanı yok. Hele ki sizden ilgi bekleyen, birlikte oyun oynamak isteyen, ödevlerine yardım etmeniz gereken çocuklarınız varsa...İşte tam da bu yüzden artık Vestel Kurutmalı Çamaşır Makinesi var.

Vestel Kurutmalı Çamaşır Makinesi çamaşırlarınızı kesintisiz yıkayıp kurutuyor, çamaşıra ayırdığınız zaman çocuklarınıza ve size kalıyor.Vestel Kurutmalı Çamaşır Makinesi’nin en çarpıcı özelliklerinden biri 29 dakika hızlı Yıka & Kurut programı. Bu Türkiye’deki en hızlı yıkama kurutma özelliği. Diyelim ki çocuğunuz sabah kahvaltıda önlüğünü lekeledi. O daha kahvaltısını bitirmeden önlüğü yıkanmış ve kurutulmuş şekilde hazır. Büyük kolaylık!Çamaşır yıkarken gereğinden fazla deterjan kullanmak alerjiye neden olabilir. Cildi hassas, kolay alerji olan bir çocuğunuz varsa, özellikle dikkat etmeniz gerekir. Vestel Kurutmalı Çamaşır Makinesi bu konuda da yardımcınız oluyor. Yük ve Deterjan Sensörü özelliğini seçip çamaşırlarınızı makineye yerleştirdiğinizde, makine otomatik olarak çamaşır miktarını algılıyor. İdeal yıkama için gerekli program süresi, enerji ve su ihtiyacını ayarlıyor ve gerekli deterjan miktarını öneriyor. Bu fazla deterjan kullanımı engelliyor. Üstelik gereksiz su ve elektrik kullanımını da önleyerek tasarruf yapmanıza yardımcı oluyor.

Vestel Kurutmalı Çamaşır Makinesi’nin birbirinden “akıllı” ve “tasarruflu” özelliklerini ayrıntılı incelemek için tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.Tasarruf demişken, zaten A+++ yıkama performansına sahip olan Vestel Kurutmalı Çamaşır Makinesi’nin ekstra tasarruf sağlayan bir özelliği daha var: EcoTime. Bu özelliği kullandığınızda, makineniz elektriğin ucuz olduğu saatlerde çalışıyor. Bu tasarruf, doğrudan elektrik faturanıza düşüş olarak yansıyor.

Vestel Kurutmalı Çamaşır Makinesi’ni detaylı incelemek, hatta ücretsiz kargo ve montaj fırsatıyla şimdi satın almak isterseniz şu linki ziyaret edebilirsiniz: http://bit.ly/1bTQAuc

Bir bumads advertorial içeriğidir.

8 yorum:

 1. Aklımın bir köşesin de hep bu makine,ne zaman kısmet olacak bilmiyorum ama kesinlikle çalışan bayanların kurtarıcısı,ayrıca yer sıkıntısı olanlar için de iyi bir çözüm..

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle.. Üst üste sevmiyorum bende, yer de yok zaten!! Bu çok pratik ve hızlı....

   Sil
 2. Ben yeni aldım bir süredir kullanıyorum ilk fırsatta makina hakkında artı ve eksileriyle detaylı bir yazı hazırlayacağım

  YanıtlayınSil
 3. Öyle mi?? Daha çok merak ettim şimdi.. 29 dakika iddiası gerçek mi peki? Yazınızı merakla bekliyorum..

  YanıtlayınSil
 4. Biz de bu sıra hep ev eşyaları bakıyoruz. Ufak çaplı araştırmalar yapıyoruz evimiz için. Bu kurutmalı makineyi tv de gördüm ben de beğendim hemen. İkisi bir arada olunca avantajlı tabi, hem fiyat hem de yer bakımından. Renk seçenekleri de var sanıyorum o da ayrı bir güzellik. Kim istemez ki evinde renkli mi renkli ve çalışkan bir makinesinin olmasını:):) Aaa ayrıca 29 dk nın doğruluğuna inanıyorum ben benim buradaki makinem samsung ama o da da 29 dk da hallediyor işlemleri 17 dk lık kısmı bile var kurutma hariç tabi o yok. Ama yapmışlardır ikisini birden inanırım:)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. En sevdiğim zamanlarrrr.. Kolay gelsin canım..

   Sil
 5. 29 dakika sadece yarım kilo çamaşır için geçerli o da 3 gömlek ediyor zaten fazlasını da kurutamaz

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Acil durumlarda yeterli bence. Bir pantolon bile olsa lazım olunca süpperrr..

   Sil

Yorumlarınız için TEŞEKKÜRLER...


FLAME