3 Kasım 2015 Salı

Dünyanın ilk evcil dinozoru Zoomer Dino…

Tarih öncesi ile teknolojiyi birleştiren Zoomer Dino, çocukların büyük ilgisini çekecek bir oyuncak!


Üzerindeki sensörler sayesinde elle kontrol edilebilen Zoomer Dino ile kontrol kumandasını kullanarak da oynayabiliyorsunuz. Kumandanın üzerindeki düğmelere basınca onu yürütebiliyor, kızdırabiliyor, başını ya da kuyruğunu oynatabiliyor, hatta çenesini tıpkı gerçek bir dinozor gibi açıp kapamasını sağlayabiliyorsunuz. Elinizi bu evcil dinozorun üzerindeki sensörlere doğru tuttuğunuzda ise kuyruk oynatmak, oturmak, dinozor sesleri çıkarmak gibi marifetlerini sergiliyor.


Zoomer Dino’nun LED gözlerinin aldığı renge göre onun içinde bulunduğu ruh hali ve modu anlayabiliyorsunuz. Mesela gözleri mutlu olduğunda yeşil yanıyor, sinirlendiğinde kırmızı, meraklı olduğunda mavi… Kızgınlık demişken, kendi halinde uslu uslu duran Dino’yu cesaret edip de kızdırmak isterseniz kuyruğunu çekmeniz ya da kafasını hafifçe sallamanız yeterli. Ama sonra vereceği tepkiye hazır olun, gerçekten çok sinirlenebiliyor!


Bu ilginç dinozorun en ilgi çekici özelliklerinden biri de özel teknolojisi sayesinde düşse de kendi kendine doğrulup tekrar dengesini kurabilmesi ve yeniden iki ayağının üzerinde durabilmesi. Bu konuda gerçekten çok yetenekli!
Onunla oynamak hem çok eğlenceli hem de çok heyecanlı! Eğer onu daha yakından tanımak isterseniz www.zoomerdino.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir boomads advertorial içeriğidir.

2 yorum:

  1. Çok güzel keyifli bir yaz gezisi olmuş belli ki. Eşin de pek düşünceliymiş ve de nazik ne güzel, ne mutlu size.. Daha nice mutlu yıllarınız olsun canım. Alper maşallah çok tatlı bir çocuk, kocaman olmuş. Onu ilk gördüğümde nasıl da ufaktı öyle değil mi. Şimdi resmen delikanlı olmuş. Limon kafe benim de görmek istediğim bir mekandı ama bu sene de bodruma gitmemize rağmen o taraf için zamanımız olmadı. Manzarasını merak ediyorum en çok. Artık inşallah bir sonraki yaza. Öpüyorum canım. Sevgiler

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Çokkk teşekkürler Tuğbacım. Amin inşallahh.. 15. yıl diye biraz coştuk ikimizde :D Alperin boyu beni geçti Tuğbacım. Azıcık bozulmuyor değilim ama çabucak geçiyor işte zaman... Önümüzdeki yaz mutlaka fırsat yarat. Sırf fotoğraf çekmek için bile gitmeye değer...

      Sil

Yorumlarınız için TEŞEKKÜRLER...


FLAME